Mcreator Mod Yapma Programı İndir

Merhaba minecraft delisi oyuncuları,

Minecraft oyunun da artık sınırları tamamen aşmış bulunuyoruz.Bugün sizler için çok güzel bir paylaşım da bulunacağız.Kendinizi farklı bir dünyada his edeceksiniz.
Minecraft oyunun da bildiğiniz üzere bir çok mod bulunmaktadır.Ve bazı modlar çok güzel olmakla beraber bazı modlar heyecanımıza ortak olmakta yetersiz kalmaktadır.
Mcreator programı ile artık kendi modunuzu kendiniz yaratabilir ve minecraft oyunun da bir adım daha öne geçebilirsiniz.
Üstelik Mcreator programı ile herhangi bir kodlama ve programlama dili bilmenize gerek yok.Kullanımı oldukça basit olan ve herkesin mod yapabilme becerisini geliştirebileceği harika bir program olmakla beraber gerekli programı da bilgisayarınıza kurmanız için da aşağı da JDK programını paylaşacağız.
mcreator indir

JDK ( Java Development Kit ) : Java tabanlı bir uygulama yapmak ve geliştirmek için kullanılan bir java programlama sürümüdür.Buradan indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

MCREATOR KURULUMU :

Bilgisayarınız da yüklü olan windows işletim sisteminin yüklü olduğu birime girin orada pylo/Mcreator dosyasının için de programla birlikte inen arşiv klasörü içerisin de bulunan tüm dosyaları bu klasöre atın ve programa giriş yapın.

Ayrıca yapmış olduğunuz minecraft modlarını sorunsuz bir şekilde çalıştırıyorsanız isminizle ve facebook profilinizle birlikte sitemizde paylaşabiliriz.

1180 T 1 B

Tarih by Admin Kategori Minecraft Modları, Minecraft Sürümleri

Yanıt Mcreator Mod Yapma Programı İndir

  1. Anıl Gök

    1.6.4 sürümü için yok mu ?

Yorum yap

Yandex.Metrica