Minecraft 1.2.5

Minecraft 1.2.5 İndir

1.2.5 güncellemesi minecraft için bir dönüm noktası diyebiliriz. Oyunun popüler hale gelme dönemidir. Bu sürümde oyuna bir çok yenilik gelmiştir;

Öncelikle şundan bahselim artık oyunu kapatıp oyuna geri girdiğinizde bilgisayar sizi tanıyor ve otomatik olarak kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Tabi isterseniz farklı bir save dosyasını da açıp oynayabilirsiniz. 1.2.5 sürümü ile bir kaç hatada düzeltilmiş durumda chat sistemindeki hatalar düzeltilmiş ve artık Türkçe karakter sorunuda yaşamıyorsunuz. Eski sürümlerini oynayanlar bilirler oyun içinde bazen ses problemleri de yaşanabiliyordu artık böyle bir sorun. Ayrıca haritanın sona gittiğinzdede düşme sorunları oluyordu bundan sonra böyle bir sorun ile de karşlaşma olmayacak bu srounların hepsi düzeltilmiş durumda.

minecraft-1.2.5

Ayrıca eski sürümlerde evcilleştirilmiş kediler gelip eşyaların üzerine oturabiliyordu :) artık bu sorunda ortadan kaldırılmış. Minecraft 1.2.5 bir çok yenilik ile kullanıcılar sunulmuş durumda sizde hemen oyunun indirip denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan indirip ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca hatırlatmakta fayda var biliyorsunuz minecraft java  kodlama dili ile yazılmış bir oyundur bunun için bilgisayarınızda java programı mutlaka olması gerekir. Ayrıca her ne kadar basit grafiklere sahip bir oyun olsada eski grafik kartlı bilgisayarda çalışmamaktadır. Bilgisayarınızda bulunan ram miktarıda fazla olursa hiç bir problem yaşamadan oyunu oynayabilirsiniz.

download

 

Gelelim oyunun açılmasına;

Arkadaşlar indirdiğiniz oyun kurulu vaziyete geliyor yani herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yok. İndirdiğiniz winrar dosyasının üzerine sağ tıklayın ve klasöre çıkart seçeneğine tıklayın. .Minecraft diye bir dosya çıkacak bunun içinde bir çok dosya var bunların hiç bir ile işini yok sadece  name_change_launcher yazan yere çift tıklayın ve gelecek ekranda sadece bir kullanıcı adı yazın ve alttaki “force update” seçeneğini işaretleyin kısa bir güncelleme yapacak ve oyuna başlayabilirsiniz. Hepsi bu kadar iyi eğlenceler.

Eğer bir problem ile karşılaşırsanız yorum olarak yazınız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

944 T 5 B

Tarih by Admin Kategori Minecraft Sürümleri

9 Yanıtla Minecraft 1.2.5

 1. berk

  nereden indiriliyor?

  • battal

   bilmiyorum cidden nereden indiriliyor?

 2. ali

  hakaten nereden indiriliyo bilen söylesin

 3. hadasa

  orda mavi dovnload yazısı var ona bas

 4. enver

  olum ben maincraft1.2.5

 5. enes

  mavi şeyin içinde dowload yazıyo tıkla indir

 6. sfdfg

  ben yaptım harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa

 7. sergennnnnncraft

  harika dowloand a tıklayın indiriyo

 8. gbffnf

  benim 8 dk kaldı
  evett dolacakkkk

Yorum yap

Yandex.Metrica