Minecraft At'a Nasıl Binilir ?

                                                                                 MİNECRAFT AT’A BİNME (1.6.1) :

 

 

Merhabalar minecraftdelisi oyuncuları,
Minecraft’ın son sürümü olan minecraft 1.6.1’in gelmesiyle birlikte,bildiğiniz üzere gelen tüm farklı özellikler hepimizi çok heyecanlandırdı. Minecraft’a at ve diğer eklenen tüm özelliklerle birlikte farklı sorunlarda bizim için beraberinde geldi.

minecraft ata nasıl binilir

Minecrft 1.6.1 oynamaya başlamanıza rağmen henüz minecraft oyununda ata binmeyi bilmiyorsanız,bunu bugün bu yazımızda öğreneceksiniz.Eğer halen son sürümüyle tanışmadıysanız.Daha önceki paylaşımlarımız dan minecraft 1.6.1 indirebilirsiniz.

 

Minecraft At’a Nasıl Binilir ? (1.6.1)

 
İlk olarak yapmanız gereken sizin atınızın yanına gitmek olacaktır.Tahmin edeceğiniz gibi oldukça kızgın ve hırslı olacağı için öncelikle onu sakinleştirmeniz gerekecektir.Sakinleştirmeden ata binemezsiniz ve ata binemezseniz,zırh veya başka bir eşyayı ata takmanız mümkün olmaycaktır.

 
Shift+L basarak atınıza binebilirsiniz.Zaten at’a bindikten sonra gerisi sizler için oldukça kolay olacak.At’ı sakinleştirmek için ihtiyacınız olan tek şey at eyeri olacaktır.At eyeri kullanarak onu sakinleştirebilirsiniz.Eğer at’a ait eşyaları görmek istiyorsanız bunun için E‘ye basmanız yeterli olacaktır.

 
Eşyalar arasından at eyerini (saddle) seçerek at’a giydirdikten sonra at’ı sakinleştimr işimiz daha da kolay olacaktır.Dilerseniz zırh da giydirebilirsiniz.Farklı bir hava kattığından emin olabilirsiniz.

 
At’a binmek gördüğünüz üzere oldukça basittir.İstediğiniz yere gidebilirsiniz.

4623 T 15 B

Tarih by Admin Kategori Minecraft Yardım

15 Yanıtla Minecraft At'a Nasıl Binilir ?

 1. Muhammet

  Atlara creative modda binilir mi?

 2. Muhammed

  eyeri, nasıl takarız

 3. Emre

  Arkadaşlar aslında şöle:
  1-ata elma veriyoruz
  2-elimizde hiç bişey yokken ata biniyoruz
  3-sonra eyer alıyoruz takıyoruz
  4-ata zırhta takabilirsiniz
  5-at kaçmasın diye etrafına çit örün

  benim 5 tane atım var

  • nisanur

   1.8.8 de oluyomu? at elmaya gelmiyo ve beslenmiyo

 4. emre

  ya ben minecraft 1.7.5 oynuyorum atın yanına gidip shift+L yapıyorum ama binmiyo neden.
  BİR DE BENDEKİ MİNECRAFT TÜRKÇE

 5. efe

  ben 1.7.10 oynuyorum cretive modda ata binmeye çalışştım ama binemedim sağ mouse tuşuna basıncada at ayağa kalkıyor nasıl binilir

  • efe

   mesela 9 tane yervar biri boşise ata sağ clik yaparak binebilirsin bikaç kere seni atacak snonra kalp çıkacak kalp çıktığında (e) tuşuna basarak ata eyeri ve at zırhını giydirebilirsin

 6. ebu

  elinde bişey olmaması gerek

 7. efe

  emre ve efe sizde elinizin boş olması gerekir yani ata sağ tıklarken eliniz boş olmalı sonra bineceksiniz bindiğinizde at bikaçkere sizi atacak ama deniyeceksiniz bi kaçkere sonra kalp çıkacak kalp çıktığında (e)tuşuna basarak ata eyeri ve at zırhını giydirebilirsiniz (ama tabi varsa) eyer olmazsa ata bindiğinizde at başı boş gibi gezer siz kontrol edemesziniz o yüzden mutlaka eyeriniz olmalı

 8. dasf

  ya surumumuz 1.7.4 se nasi

 9. afaf

  1.8de ata binemiyorum shift+l yaptım olmuyor

 10. sefa

  benimkide 1.8 ama oluyor

 11. sefa

  bende oluyr

 12. sefa

  saol kardesim efe

Yorum yap

Yandex.Metrica