Pantolon Yapımı & İncelemesi

Merhabalar minecraftdelisi okuyucuları bugün bacaklık (leggins) yapıldığını, ne işe yaradığını, verdiği hasarı ve püf noktalarını anlatacağım.

Bacaklık (oyun içinde pantolon) zırh koleksiyonumuzu tamamlamamız için gerekli olan 3. parçadır. Toplam 7 parçadan oluşur, maden seviyelerine göre pantolonun gücünü ayarlayabilir ve büyü özelliği ekleyebilirsiniz.

Eğer oyunumuzu mod’larla birlikte oynuyorsanız alev pantolonuna da dönüştürmeniz mümkündür alev pantolonunu kullandığımızda alevde canımız hiç gitmez yada az gider ancak pantolon patladığında canımız gitmeye devam eder.

Pantolon yapımında gerekli olan malzemeler sırasıyla;

  1. Çalışma Masası
  2. 7 Adet Maden Küpü

Yukarıdaki malzemeleri ağaçtan, inek keserek ve madene girerek elde edebilirsiniz.

Malzemeleri elde ettikten sonra her şeyin başı olan çalışma masamızı boş bir alana kurup 3×3 olan çalışma masası penceremizi açıyoruz.

1

 

Çalışma masamızı açtıktan sonra aşağıdaki görselde görebileceğiniz şekilde madenlerimizden yada derilerimizden basit bir pantolon resmi çiziyoruz.

2

7 tane maden malzemesini yada deriyi doğru şekilde yerleştirdikten sonra sağ tarafta çıkan pantolonumuzu artık envanterimize alabiliriz.

3

 

Tüm deri zırhlarında olduğu gibi deri pantolonunda da pantolonun şekli biraz değişik ve çizgili oluyor.

4

 

Envanterimizden sağ üst köşedeki bacaklık bölümüne pantolonumuzu yerleştirdiğimizde karakterimiz otomatikman ekipmanı giymeye başlayacaktır.

dsadasa

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi pantolon bel hizasına kadar sınırlandırılmış ve sadece bacağa gelen saldırıları koruyor, savunuyor.

5

İsterseniz pantolonlarınızı yükseltebilirsiniz. Daha çok savunma, ateş ve dayanıklılık özelliği ile tüm zırha eklenilen özellikleri ekleyebilirsiniz.

Deri Pantolon  – 300 Savunma

Altın Pantolon  – 317 Savunma

Demir Pantolon  – 309 Savunma

Elmas Pantolon  – 313 Savunma

 

 

 

 

 

1066 T 5 B

Tarih by Admin Kategori Minecraft Eşyaları, Minecraft Yardım

Yorum yap

Yandex.Metrica